Металлобаза «Металург Україна»

Відмінні умови постачання промислових партій металопрокату пропонує компанія «Металург Україна». У нашому прайс-листі представлена ​​високоякісна продукція вітчизняної та зарубіжної металургії.

Широкий асортимент продукції

Тут Ви можете зручно замовити різні види прокату:

Дослідні менеджери «Металург Україна» допоможуть підібрати необхідні види товарів відповідно до умов та вимог клієнтів.

Вигідні умови доставки металу

Завдяки напрацьованим логістичним каналам компанія «Металург Україна» виконує доставку промислових партій металу, суворо дотримуючись термінів та обсягів замовлень.

Кожен клієнт у нас працює лише з одним персональним менеджером, вирішуючи всі оперативні питання та завдання. Ми хочемо стати надійним постачальником та можемо організувати планомірну доставку прокату для забезпечення безперебійної роботи Вашого бізнесу.

Кращі ціни на ринку

Налагоджені прямі контакти з провідними виробниками сталі та кольорових металів дозволяють нам пропонувати чудові умови реалізації прокату. «Металург України» оголошує найкомфортніші ціни на весь асортимент.

Працюємо за безготівковим розрахунком, укладаючи взаємовигідні договори на постачання будь-яких обсягів металу. Тут в одному місці можна комфортно та вигідно придбати широкий спектр продукції передових підприємств металургійної промисловості.

Здійснюємо продаж металу оптом і в роздріб: від одного кілограма до вагонних обсягів.

Власні великі склади в різних регіонах

Наші металобази забезпечують належні умови зберігання різноманітних видів прокату, підтримуючи необхідні сервіс для прийому, обробки та відвантаження металу.

Ми маємо великі складські приміщення, які дають змогу тримати постійний резерв товарних позицій для виконання термінових замовлень. Регулярне поповнення асортименту на складах у Києві, Дніпрі та Харкові дає можливість безперебійно постачати метал постійних та нових клієнтів.

Завжди в наявності будь-які товарні позиції металу

На цьому порталі можна купити метал за дуже вигідною ціною, отримуючи комфортні умови постачання будь-яких обсягів прокату в найвіддаленіші регіони країни. У каталогах сайту представлений широкий спектр чорного, кольорового чи нержавіючого металопрокату:

Ми продаємо всілякі моделі фітингів. Тут також можна замовити оперативне виготовлення різних типів поковок.

Відмінні сервісні послуги металобази

У нас Ви можете скористатися послугами фрезерної, лазерної, плазмової гідроабразивної порізки металу до потрібних розмірів Ми виконуємо й інші види обробки заготовок з різних видів прокату та виготовлення деталей на замовлення.

Відпуск продукції проводиться зі складів, зі зручними транспортними розв'язками та всім необхідним вантажно-розвантажувальним обладнанням. Наші професійні вантажники такелажники, оператори підйомних машин швидко проведуть необхідні операції, скорочуючи до мінімуму простій Вашої техніки.

Металобаза «Металург Україна» стане Вашим надійним постачальником прокату!

Нові матеріали
Коло сталь 40х: властивості та застосування

Коло сталь 40х: властивості та застосування

Irina 08.02.2019 0
Коло сталь 40х: властивості та застосування Сталь 40 належать до класу дешевих конструкційних матеріалів. Коло сталь 40х застосовують для виготовлення...
Докладніше
Коло сталь 09Г2С: підвищення міцності об'ємним наноструктуруванням

Коло сталь 09Г2С: підвищення міцності об'ємним наноструктуруванням

Irina 30.01.2019 0
Коло сталь 09Г2С: підвищення міцності об'ємним наноструктуруванням У низьколегованій конструкційній сталі 09Г2С основним легуючим елементів є марганец...
Докладніше
Коло сталь 35ХГСА: зміцнення на установках іонного азотування

Коло сталь 35ХГСА: зміцнення на установках іонного азотування

Irina 23.01.2019 0
Коло сталь 35ХГСА: зміцнення на установках іонного азотування Різні вироби з конструкційної легованої хромо-кремнемарганцевої сталі 35ХГСА застосовуют...
Докладніше
Коло сталь 20ХН3А: хіміко-термічна обробка

Коло сталь 20ХН3А: хіміко-термічна обробка

Irina 20.01.2019 0
Коло сталь 20ХН3А: хіміко-термічна обробка Можливість роботи високоякісної конструкційної середньовуглецевої легованої сталі 20ХН3А під впливом ударни...
Докладніше
Наші клієнти